Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Letecký deň detí

27. mája 13:3020:00

Letecký deň detí, Senica

Deň detí sa bude v Senici vo veľkom oslavovať v areáli letiska už túto sobotu 27. mája, ktoré má od mesta v prenájme a tiež ho prevádzkuje Záhorácky aeroklub Senica – jeden z hlavných spoluorganizátorov podujatia.

V programe, ktorý začína od 13.30 h nebudú chýbať letové ukážky Záhoráckeho aeroklubu Senica, atraktívna letecká akrobacia a tiež obľúbené vyhliadkové lety, ktoré si užívajú rovnako deti i dospelí. Pokochať sa budete môcť aj pohľadom na množstvo zaparkovaných lietadiel na ploche letiska.

K sprievodnému programu Leteckého dňa detí v Senici dlhodobo patria aj ukážky techniky profesionálnych hasičov a colníkov, ukážky práce psovodov z jablonického kynologického klubu. Letecké stroje i automobilovú techniku profesionálnych i dobrovoľných záchranárov, ako aj predvádzacie jazdy autoškoly doplnia vyhľadávané kolotoče a rozmanité nafukovacie atrakcie.

V areáli letiska nájdete počas poslednej májovej soboty aj trampolíny a detské autíčka. Členovia Združenia saleziánskej mládeže so sídlom v Senici „DOMKA“ sa kúsok za vstupom postarajú o hravý farebný mejkap na tvárach malých návštevníkov.

Na pódiu vystúpia deti a mládežníci, ktorí navštevujú jednotlivé záujmové krúžky v CVČ Senica, ktoré si tento rok pripomína 70. rokov od svojho vzniku. Prelínať sa budú s talentovanými spevákmi a tiež nadanými tanečníkmi ZUŠ Senica. Senickú omladinu doplní uvedenie predstavenia „Chlebík“ v podaní detského divadla Hoki Poki. Na záver podujatia určeného predovšetkým pre potešenie všetkých detí je pripravená penová show a úplnou bodkou bude farebný  ohňostroj (predpoklad okolo 17.00 hodiny).

Do areálu Letiska Senica sa budú môcť návštevníci dopraviť aj kyvadlovou autobusovou dopravou, ktorú bude zabezpečovať linka MHD č. 2: Sotina (pri zimnom štadióne) – poliklinika – autobusová stanica – Dlhá – železničná stanica a letisko. Autobus pôjde na letisko vždy v hodinových intervaloch v čase o 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30 a 17.30.

Letecký deň detí, Senica

Letecký deň detí, Senica


Podrobnosti

Dátum:
27. mája
Čas:
13:30 až 20:00
Udalosť Kategórie:
,
Udalosť Značky:

Organizátor

Mesto Senica
Telefón:
034/651 5004
Email:
prednosta@senica.sk
Zobraziť web - Organizátor

Miesto udalosti

Letisko Senica
Železničná 344/158
Senica, 905 01 Slovenská republika
+ Google Map
Telefón:
+421 903 467 174
Zobraziť web - Miesto udalosti